Hunguest Hotels siker a Culinary Expo Magyar Bajnokságon

A február 28 – március 2. között megrendezett Culinary Expo Magyar Bajnokságon összesen négy arany-, két ezüst- és két bronzérmet szereztek a Hunguest Hotels nemzetközi sikereket is maguk mögött tudó séfjei. A hidegkonyha kategória egyéni összetett versenyében a dobogó mindhárom fokára Hunguest Hotels-es versenyző állhatott: a 2008-as egyéni magyar bajnok Németh Péter (Hunguest Hotel Béke, Hajdúszoboszló), ezüstérmes Podonyi Norbert (Hunguest Hotel Forrás, Szeged), bronzérmes Szabó Zoltán (Hunguest Hotel Aqua-Sol, Hajdúszoboszló) lett.

Az alábbi eredmények születtek a 2008. 02. 28.-03.02. között megrendezett Culinary Expo Magyar Bajnokságon: