Szobafoglalás

Hírlevél

Kapcsolatok

Kapcsolódó tartalom

Hunguest Hotels Szobafoglalási és Törzsvendég Centrum
1061 Budapest, Székely Mihály u. 3. Tel.: 1 / 481-9150
torzsvendegcentrum@tvc.hunguesthotels.hu
 

A HUNGUEST HOTELS saját tulajdonú/üzemeltetésű szállodáinak listája:

SZÁLLODA

VÁROS

WEBOLDAL

             

Hotel Apollo  HAJDÚSZOBOSZLÓ  www.hotelapollo.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Aqua-Sol  HAJDÚSZOBOSZLÓ  www.hotelaquasol.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Bál Resort  BALATONALMÁDI  www.hotelbalresort.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Béke  HAJDÚSZOBOSZLÓ  www.hotelbeke.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Erkel  GYULA  www.hotelerkel.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Flóra  EGER  www.hotelflora.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Freya  ZALAKAROS  www.hotelfreya.hunguesthotels.com  e-mail
Grandhotel Galya  GALYATETŐ  www.grandhotelgalya.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Helios  HÉVÍZ  www.hotelhelios.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Millennium  BUDAPEST  www.hotelmillennium.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Panoráma  HÉVÍZ  www.hotelpanorama.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Pelion  TAPOLCA  www.hotelpelion.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Platánus  BUDAPEST  www.hotelplatanus.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Répce  BÜKFÜRDŐ  www.hotelrepce.hunguesthotels.com  e-mail
Hotel Répce Gold  BÜKFÜRDŐ  www.hotelrepcegold.hunguesthotels.com  e-mail
 

Franchise szállodák listája:

SZÁLLODA

VÁROS

WEBOLDAL

             

Hotel Fenyő CSÍKSZEREDA www.hotelfenyo.hunguesthotels.com e-mail
Hotel Forrás SZEGED  www.hotelforras.hunguesthotels.com e-mail
Hotel Griff BUDAPEST www.hotelgriff.hunguesthotels.com e-mail
Hotel Heiligenblut HEILIGENBLUT www.hotelheiligenblut.hunguesthotels.com e-mail
Hotel Hőforrás HJADÚSZOBOSZLŐ www.hotelhoforras.hunguesthotels.com e-mail
Hotel Nagyerdő DEBRECEN www.hotelnagyerdo.hunguesthotels.com e-mail
Hotel Palota MISKOLC - LILLAFÜRED www.hotelpalota.hunguesthotels.com e-mail
Hotel Sun Resort HERCEG-NOVI www.hotelsunresort.hunguesthotels.com e-mail
 

Szállodáink teljes listájáért kattintson ide!

FIGYELEM!
Társaságunk székhelye változott!
2012. február 1-től 1191 Budapest, Vak Bottyán u. 75/A-C

Hunguest Hotels Zrt.
Központi igazgatóság

1191 Budapest, Vak Bottyán u. 75/A-C 
Telefon: (06-1) 481-9100
Telefax: (06-1) 481-9101
info@hunguesthotels.hu