Karrier

A HUNGUEST Hotels Zrt. folyamatosan erősíti piaci pozícióját, növeli versenyképességét. Ebben segítenek szakképzett és tanult kollégáink, akik hozzájárulnak cégünk sikerességéhez. Összesen 22 szállodánkkal kiváló helyzetben vagyunk ahhoz, hogy szakmai karrierlehetőséget kínáljunk az érdeklődőknek.

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen dolgozna cégünknél, kérjük, küldje el adatbázisunkba szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: karrier@hunguesthotels.hu

ÁLLÁSAJÁNLATOK

Hévízi szálloda, Hunguest Hotel Panoráma***superior, recepciójára az alábbi pozicióira keresünk új kollégát:

RECEPCIÓS - HUNGUEST HOTEL PANORÁMA, HÉVÍZ

Elvárások:
- önálló munkavégzés
- idegen nyelvek ismerete (német, angol)
- Flexsys rendszer ismerete

Fényképes önéletrajzokat ezen az e-mail címen várjuk, valamint érdeklődni a 30 / 268-0894 számon lehet.

Hunguest Hotels Zrt.

PR és marketingkommunikációs területre munkatársat keres.

Az új munkatárs feladata lesz:

- Print kampányok kidolgozásában való részvétel
- Kapcsolattartás a szállodák marketing tevékenységét végző kollégáival
- Kapcsolattartás a sajtó munkatársaival
- Nyomtatott sajtóban megjelenő kreatívok tervezése grafikussal
- Kampányok lebonyolítása, utánkövetése, archiválása
- PR tartalmak írása, PR hirdetések készítése, egyéb printes tartalmak írása
- PR és reklámigazgató napi feladatainak adminisztratív támogatása
- Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- 1-2 éves releváns tapasztalat
- középfokú angol nyelvtudás
- kreatív, proaktív szemlélet

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- cafeteria
- barátságos, támogató légkör
- közlekedési hozzájárulás

Munkavégzés helye: Herceghalom

A pályázat beadási határideje 2016.12.10.
Önéletrajzot és motivációs levelet a következő e-mailcímre várunk: info@hunguesthotels.hu

A HUNGUEST Hotel Bál Resort

műszaki csoportvezetőt keres.

Várható feladatok:
A szállodai karbantartó csoport vezetése és a műszaki terület adminisztrációja.
Elvárások:
• épületgépész- vagy erősáramú középfokú végzettség
• épületüzemeltetés, karbantartás terén szerezett, legalább 3 éves szakmai tapasztalat
Előnyt jelent: jártasság a kút- és vízgépészettel kapcsolatos engedélyeztetés és üzemeltetés területén

Munkavégzés helye: Balatonalmádi

A részletes szakmai önéletrajzokat a pozíció megnevezésével a karrier@hunguesthotels.hu e-mail címen várjuk.