Hunguest Hotels Hungary

Kapcsolatok

Kapcsolódó tartalom

FIGYELEM!
TÁRSASÁGUNK SZÉKHELYE 2017. JÚNIUS 15-TŐL:
2053 HERCEGHALOM, ZSÁMBÉKI ÚT 16.


Hunguest Hotels Szobafoglalási és Törzsvendég Centrum
1061 Budapest, Székely Mihály u. 3. Tel.: 1 / 481-9150
torzsvendegcentrum@tvc.hunguesthotels.hu

A HUNGUEST HOTELS saját tulajdonú/üzemeltetésű szállodáinak listája:

SZÁLLODA

VÁROS

E-MAIL

Hotel Apollo HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelapollo@hunguesthotels.com
Hotel Aqua-Sol HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelaquasol@hunguesthotels.com
Hotel Bál Resort BALATONALMÁDI hotelbalresort@hunguesthotels.com
Hotel Béke HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelbeke@hunguesthotels.com
Hotel Erkel GYULA hotelerkel@hunguesthotels.com
Hotel Flóra EGER hotelflora@hunguesthotels.com
Hotel Forrás SZEGED hotelforras@hunguesthotels.com
Hotel Freya ZALAKAROS hotelfreya@hunguesthotels.com
Grandhotel Galya GALYATETŐ grandhotelgalya@hunguesthotels.com
Hotel Heiligenblut HEILIGENBLUT hotelheiligenblut@hunguesthotels.com
Hotel Helios HÉVÍZ hotelhelios@hunguesthotels.com
Hotel Millennium BUDAPEST hotelmillennium@hunguesthotels.com
Hotel Panoráma HÉVÍZ hotelpanorama@hunguesthotels.com
Hotel Pelion TAPOLCA hotelpelion@hunguesthotels.com
Hotel Platánus BUDAPEST hotelplatanus@hunguesthotels.com
Hotel Répce BÜKFÜRDŐ hotelrepce@hunguesthotels.com
Hotel Répce Gold BÜKFÜRDŐ hotelrepcegold@hunguesthotels.com
Hotel Sóstó NYÍREGYHÁZA  
Hotel Sun Resort HERCEG-NOVI hotelsunresort@hunguesthotels.com

Hunguest Hotels Partnerszállodák

SZÁLLODA

VÁROS

E-MAIL

Alpenblick Hotel MURAU-KREISCHEBRG reservierung@alpenblickkreischberg.at
Andrássy Rezidencia TARCAL hotel@andrassyrezidencia.hu
Landhotel Post HEILIGENBLUT info@landhotel-post.at
Lifestyle Hotel Mátra MÁTRAHÁZA info@hotelmatra.hu
Relax Resort MURAU-KREISCHBERG reservierung@relaxmurau.at
Saliris Resort EGERSZALÓK sales@salirisresort.hu

Hunguest Hotels franchise szállodák

SZÁLLODA

VÁROS

E-MAIL

Hotel Fenyő CSÍKSZEREDA hotelfenyo@hunguesthotels.com
Hotel Palota MISKOLC- LILLAFÜRED hotelpalota@hunguesthotels.com

Szállodáink teljes listájáért kattintson ide!

Hunguest Hotels Zrt.
Központi igazgatóság
2053 Herceghalom, Zsámbéki út 16.
Levélcím: 2053 Herceghalom, Pf. 5.

Telefon: (06-1) 481-9100
Telefax: (06-1) 481-9101
info@hunguesthotels.hu