Hunguest Hotels Hungary
Belépés

Kapcsolatok

Kapcsolódó tartalom

Hunguest Hotels Zrt.
1015 Budapest, Hattyú u. 14.
1535 Budapest, Pf. 813

Telefon: +36 1 481 9100

E-mail elérhetőségek:
Általános ügyek info@hunguesthotels.hu
Sajtó press@hunguesthotels.hu

Hunguest Hotels Központi Értékesítés
Telefon: +36 1 481 9117
E-mail ertekesites@hunguesthotels.hu

Hunguest Hotels Törzsvendég Centrum
Munkanapokon 9:00 – 13:00
Telefon: +36 1 481 9150
E-mail torzsvendegcentrum@hunguesthotels.hu


A HUNGUEST HOTELS saját tulajdonú/üzemeltetésű szállodáinak listája:

SZÁLLODA

VÁROS

E-MAIL

NTAK azonosító
Hotel Apollo HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelapollo@hunguesthotels.com SZ19000126
Hotel Aqua-Sol HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelaquasol@hunguesthotels.com SZ19000127
Hotel Bál Resort BALATONALMÁDI hotelbalresort@hunguesthotels.com SZ19000462
Hotel Béke HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelbeke@hunguesthotels.com SZ19000128
Hotel Erkel GYULA hotelerkel@hunguesthotels.com SZ19000089
Hotel Flóra EGER hotelflora@hunguesthotels.com SZ19000084
Hotel Forrás SZEGED hotelforras@hunguesthotels.com SZ19000514
Hotel Freya ZALAKAROS hotelfreya@hunguesthotels.com SZ19000049
Hotel Heiligenblut HEILIGENBLUT hotelheiligenblut@hunguesthotels.com  
Hotel Helios HÉVÍZ hotelhelios@hunguesthotels.com SZ19000077
Hotel Millennium BUDAPEST hotelmillennium@hunguesthotels.com SZ19000061
Hotel Panoráma HÉVÍZ hotelpanorama@hunguesthotels.com SZ19000080
Hotel Pelion TAPOLCA hotelpelion@hunguesthotels.com SZ19000083
Hotel Répce BÜKFÜRDŐ hotelrepce@hunguesthotels.com SZ19000455
Hotel Répce Gold BÜKFÜRDŐ hotelrepcegold@hunguesthotels.com SZ19000456
Hotel Sóstó NYÍREGYHÁZA hotelsosto@hunguesthotels.com SZ19002606
Hotel Sun Resort HERCEG-NOVI hotelsunresort@hunguesthotels.com  

Hunguest Hotels Partnerszállodák

SZÁLLODA

VÁROS

E-MAIL

NTAK azonosító
Landhotel Post HEILIGENBLUT info@landhotel-post.at  
Saliris Resort EGERSZALÓK sales@salirisresort.hu SZ19000086

Hunguest Hotels franchise szállodák

SZÁLLODA

VÁROS

E-MAIL

Hotel Fenyő CSÍKSZEREDA hotelfenyo@hunguesthotels.com
Hotel Palota MISKOLC- LILLAFÜRED hotelpalota@hunguesthotels.com

Szállodáink teljes listájáért kattintson ide!