Hunguest Hotels Hungary
Belépés

Kapcsolatok

Kapcsolódó tartalom

HUNGUEST Hotels Zrt.

1056 Budapest, Váci utca 38.

Levelezési cím: 1426 Budapest, Pf. 3

Telefon: +36 1 481 9100


E-mail elérhetőségek:

Általános ügyek info@hunguesthotels.hu
Sajtó press@hunguesthotels.hu

Hunguest Hotels Központi Értékesítés

Telefon: +36 1 481 9117
E-mail ertekesites@hunguesthotels.hu

Hunguest Hotels Törzsvendég Centrum

Kedd, Szerda, Csütörtök  8:00 – 13:00
Telefon: +36 1 481 9150
E-mail torzsvendegcentrum@hunguesthotels.hu

 

A HUNGUEST HOTELS saját tulajdonú/üzemeltetésű szállodáinak listája:

SZÁLLODA

VÁROS

E-MAIL

NTAK azonosító
Hotel Apollo HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelapollo@hunguesthotels.hu SZ19000126
Hotel Aqua-Sol HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelaquasol@hunguesthotels.hu SZ19000127
Hotel Bál Resort BALATONALMÁDI hotelbalresort@hunguesthotels.hu SZ19000462
Hotel Béke HAJDÚSZOBOSZLÓ hotelbeke@hunguesthotels.hu SZ19000128
Hotel Bük BÜK hotelbuk@hunguesthotels.hu SZ19000456
Hotel Eger & Park EGER info@egerpark.hunguesthotels.hu SZ19000106
Hotel Erkel GYULA hotelerkel@hunguesthotels.hu SZ19000089
Hotel Flóra EGER hotelflora@hunguesthotels.hu SZ19000084
Hotel Forrás SZEGED hotelforras@hunguesthotels.hu SZ19000514
Hotel Freya ZALAKAROS hotelfreya@hunguesthotels.hu SZ19000049
Hotel Helios HÉVÍZ hotelhelios@hunguesthotels.hu SZ19000077
Landhotel Post HEILIGENBLUT info@landhotel-post.at  
Hotel Millennium BUDAPEST hotelmillennium@hunguesthotels.hu SZ19000061
Hotel Panoráma HÉVÍZ hotelpanorama@hunguesthotels.hu SZ19000080
Hotel Pelion TAPOLCA hotelpelion@hunguesthotels.hu SZ19000083
Saliris Resort EGERSZALÓK sales@salirisresort.hu SZ19000086
Hotel Sóstó NYÍREGYHÁZA hotelsosto@hunguesthotels.hu SZ19002606
Sporthotel Heiligenblut HEILIGENBLUT hotelheiligenblut@hunguesthotels.hu  
Hotel Sun Resort HERCEG-NOVI hotelsunresort@hunguesthotels.hu  

Hunguest Hotels franchise szállodák

SZÁLLODA.       

VÁROS

E-MAIL.                                               

NTAK azonosító
Hotel Fenyő CSÍKSZEREDA hotelfenyo@hunguesthotels.hu  
Hotel Palota MISKOLC- LILLAFÜRED hotelpalota@hunguesthotels.hu SZ19000408

Szállodáink teljes listájáért kattintson ide!