Hunguest Hotels Hungary
Belépés

Programok, extra szolgáltatások a 2016-os foci EB idején

Egy hónapot ível át a 2016-os foci EB, az első meccset június 10-én játsszák, míg a döntőt július 10-én (a részletes program itt, a lap alján is olvasható). A nagyobb tornákat szívesebben nézik azok is, akik egyébként napi szinten nem követik a sportág történéseit. Most, hogy a magyar válogatott is a kontinens legjobbjai közé került, ez még inkább igaz lehet. Egy hónap hosszú idő, ha esetleg ekkor volna aktuális egy kis kikapcsolódás vagy már a nyaralás is, jó tudni, hogy ezúttal is készülünk a focirajonkgókra!

HAJRÁ MAGYAROK!

Íme szállodáink foci EB-hez köthető figyelmességei:

BÜKFÜRDŐ - HUNGUEST HOTEL RÉPCE ÉS GOLD

EGER - HUNGUEST HOTEL FLÓRA

GALYATETŐ - HUNGUEST GRANDHOTEL GALYA

HAJDÚSZOBOSZLÓ - HUNGUEST HOTEL AQUA-SOL, BÉKE ÉS APOLLO

GYULA - HUNGUEST HOTEL ERKEL

HEILIGENBLUT - HUNGUEST HOTEL HEILIGENBLUT

HÉVÍZ - HUNGUEST HOTEL HELIOS

LILLAFÜRED - HUNGUEST HOTEL PALOTA

SZEGED - HUNGUEST HOTEL FORRÁS

TAPOLCA - HUNGUEST HOTEL PELION

ZALAKAROS - HUNGUEST HOTEL FREYA

 

(A lista folyamatosan változhat, bővülhet!)


A 2016-os Labdarugó EB programja időrendben

1. csoportkör

Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport
Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport
Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport
Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport
Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport
Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport
Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport
Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport
Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport
Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport
Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport
Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport
 
2. csoportkör
 
Szerda 15 Június, 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport
Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport
Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport
Csütörtök 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport
Csütörtök 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport
Csütörtök 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport
Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport
Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport
Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport
Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport
Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport
Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport


3. csoportkör

Vasárnap 19 Június, 21.00 (Lille): Svájc v Franciaország – A csoport
Vasárnap 19 Június, 21.00 (Lyon): Románia v Albánia – A csoport
Hétfő 20 Június, 21.00 (St-Etienne): Szlovákia v Anglia – B csoport
Hétfő 20 Június, 21.00 (Toulouse): Oroszország v Wales – B csoport
Kedd 21 Június, 18.00 (Párizs): Észak-Írország v Németország – C csoport
Kedd 21 Június, 18.00 (Marseille): Ukrajna v Lengyelország – C csoport
Kedd 21 Június, 21.00 (Bordeaux): Horvátország v Spanyolország – D csoport
Kedd 21 Június, 21.00 (Lens): Csehország v Törökország – D csoport
Szerda 22 Június, 18.00 (Lyon): MAGYARORSZÁG v Portugália – F csoport
Szerda 22 Június, 18.00 (St-Denis): Izland v Ausztria – F csoport
Szerda 22 Június, 21.00 (Nice): Svédország v Belgium – E csoport
Szerda 22 Június, 21.00 (Lille): Olaszország v Íroroszág – E csoport

Kieséses szakasz menetrendje

Nyolcaddöntők
Mérkőzés 1: A csoport második v C csoport második (15.00, 25 Június, St-Etienne)
Mérkőzés 2: D csoport győztese v Harmadik helyezett B/E/F (21.00, 25 Június, Lens)
Mérkőzés 3: B csoport győztese v Harmadik helyezett A/C/D (18.00, 25 Június, Paris)
Mérkőzés 4: F csoport győztese v E csoport második (21.00, 26 Június, Toulouse)
Mérkőzés 5: C csoport győztese v Harmadik helyezett A/B/F (18.00, 26 Június, Lille)
Mérkőzés 6: E csoport győztese v D csoport második (18.00, 27 Június, St-Denis)
Mérkőzés 7: A csoport győztese v Harmadik helyezett C/D/E (15.00, 26 Június, Lyon)
Mérkőzés 8: B csoport második v F csoport második (21.00, 27 Június, Nice)

Negyeddöntők
1: Győztes 1 v Győztes 2 (21.00, 30 Június, Marseille)
2: Győztes 3 v Győztes 4 (21.00, 1 Július, Lille)
3: Győztes 5 v Győztes 6 (21.00, 2 Július, Bordeaux)
4: Győztes 7 v Győztes 8 (21.00, 3 Július, St-Denis)

Elődöntők
1: Győztes NF1 v Győztes NF2 (21.00, 6 Július, Lyon)
2: Győztes NF3 v Győztes NF4 (21.00, 7 Július, Marseille)

Döntő
Győztes E1 v Győztes E2 (21.00, 10 Július, St-Denis)